Tor tubingowyTor tubingowy

Atrakcja poza szlakiem WJM
0 0 10395

Tor tubingowy znajduję się w miejscowości Okrągłe, przy jeziorze Skomack Mały, przy pensjonacie Sielanka. Opisywana atrakcja turystyczna jest elementem kompleksu, na który składa się: pensjonat, wyciąg i stok narciarski, piękna plaża z atrakcjami, mazurskie safari oraz restauracja serwująca pyszne dania. Tubing to nic innego jak zjazd na przygotowanej "dętce" (z twardego plastiku) po specjalnie przygotowanym torze. Dział on zarówno latem (sztuczne podłoże) i zimą (śnieg).

Zwykle zjazd trwa około 8-16 sekund, na górę wracamy w kilkadziesiąt sekund - wyciągiem (stoimy trzymając koło). Nie ma więc mowy o zmęczeniu, zabawa jest przednia i mogą z niej skorzystać wszyscy powyżej 5-go roku życia. Przy korzystaniu z toru, małe dzieci zjeżdżają pod opieką dorosłych. "Dętki" występują w 2-3 rozmiarach i są jednoosobowe. Małe dzieci powinny dodatkowo posiadać kask.

Przed pierwszym zjazdem, zostaniemy przeszkoleni odnośnie każdego etapu pobytu na torze i wyciągu. Oczywiście warto również zapoznać się z regulaminem.
 

Cennik i dostępność

  • tor czynny jest cały rok w godzinach 10:00 - 18:00 
  • 30 minut - 20 zł / 1 tubing
  • 60 minut - 30 zł / 1 tubing
  • każda kolejna godzina - 25 zł / 1 tubing
  • grupy zorganizowane (od 15 osób) - 1,5 godziny - 30 zł / 1 tubing
Tor tubingowy - zdjęcie
+ 18 zdjęć
ReklamaA1 - Przystań Nautica